html>

کد آهنگ

فضای مجازی - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس

فضای مجازی در کنار مزایای فراوان خود، بستر شکل گیری مشکلات روحی، روانی، اخلاقی و فرهنگی فراوان است؛ مشکلاتی گاه بسیار آزاردهنده و پرهزینه. نه می توان این فضا را کاملا مسدود کرد و نه می توان افراد، به خصوص نوجوانان و جوانان را در آن به حال خود رها کرد. فقط باید آنها را نسبت به خطرات موجود در این فضا «آگاه و هشیار» کرد.

لازمه آگاهی سازی فرزندان این است که قبل از آن خود بزرگتر ها (از والدین گرفته تا معلمان و دیگر کسانی که با بچه ها در ارتباط اند) درباره آنچه در فضای مجازی می گذرد اطلاعات لازم و درست را به دست آورند.

 غیر از آگاهی بخشی به فرزندان، «نظارت» بر رفتار آنها در فضای مجازی هم لازم است. آنها به کدام سایت ها و کانال ها سر می زنند؟ در کدام گروه ها عضو اند؟ چه مطالبی را دانلود می کنند؟ چه بازی هایی را در گوشی های خود دارند؟ البته این نظارت باید به صورت دوستانه و حساب شده باشد نه مچگیری و جنگ و دعوا.  

فرزندان می توانند به راحتی رفتارهای خود در فضای مجازی را از چشم والدین مخفی کنند. بنابراین اگر می خواهید «آگاهی بخشی و نظارت» شما تاثیری داشته باشد بایستی دوستی و رفاقت و دلسوزی خودتان را به آنها اثبات کنید تا شما را مشاور امین خود بدانند و به شما اعتماد کنند.

چهارشنبه 3 آبان 1396   10:50   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.